Nepřehlédněte

Nepřehlédněte!

27. 9. 2021 máme dovolenou

 

V případě neodkladných potíží můžete po telefonické konzultaci

navštívit zastupujícího lékaře.

 

 

 

MUDr. Konstantin Inkov, Gynnogroup s.r.o., Jindřišská 18, Praha 1

Tel. 720 428 518

 

MUDr. Jan Sadílek, Gynhelp s.r.o., Tenisová 981, Praha 10 - Hostivař,  Tel.: 274 863 800, www.gynhelp.cz

 

MUDr. Jan Chlebeček, Gymuno s.r.o., Kischova 1732/5, 140 00, Praha 4 - Nusle, Tel. 222 265 420, www.gymuno.cz

 

 

 

Gynekologicko-porodnická klinika 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze Apolinářská 18128 51 Praha 2

Telefon (ústředna): 224 961 111

 

 

 

 

 

 

Antikoncepční tělísko

Rádi bychom Vás informovali o nové alternativě antikoncepce, která je na českém trhu dostupná od ledna 2014 a je vhodné i pro ženy, které ještě nerodily.

Rádi bychom Vás informovali o nové alternativě antikoncepce, která je na českém trhu dostupná od ledna 2014 a je vhodné i pro ženy, které ještě nerodily.

Jedná se o nitroděložní tělísko, které Vás ochrání před otěhotněním po dobu až 3 let, navíc slouží k ochraně děložní sliznice, snižuje menstruační krvácení a riziko zánětů. Po odstranění se rychle obnovuje původní plodnost.

Tato metoda byla vyvinuta a je vhodná zejména pro mladé ženy, které dosud ještě nerodily. Díky malému průměru se snadno zavádí. Může být vhodnou alternativou i pro ženy po porodu, které plánují další graviditu do tří let a pro které je jiný systém zbytečně dlouhodobý.

Výhodou je komfort užívání, bez nutnosti myslet na denní užívání a vyzvedávání receptů. Řadí se k nejúčinnějším antikoncepčním metodám (účinnost je srovnatelná se sterilizací). Drobné tělísko obsahuje minimální množství hormonu levonorgestrel, který působí lokálně, a do krevního oběhu se pak dostane zanedbatelné množství, 1000x menší ve srovnání s klasickou tabletovou hormonální antikoncepcí (je to jedna z nejšetrnějších antikoncepčních metod). Pokud z jakéhokoliv důvodu nechcete nebo nemůžete užívat kombinovanou hormonální antikoncepci (pilulky, náplasti, vaginální kroužky), je pro Vás Jaydess vhodnou alternativou.

Více informací naleznete na www.antikoncepce.cz nebo konzultujte s lékařem.